Referencie

Som rád, že som u Petry podstúpil cyklus koučingu. Krátkodobé ciele sa mi splnili viac ako na 100% a na dlhodobých sa ešte pracuje. Boli to dobre vložené peniaze do rozvoja mojej osobnosti. V blízkej budúcnosti si ešte určite koučing zopakujem.

Mgr. Ing. Jozef Pribocký

www.neplat-pokuty.sk

“Workshop mi pomohol lepšie pochopiť súvislosti z vedomostí, ktoré som už poznal. Som rád, že som si mohol aj na vlastnej koži odskúšať ďalšie metódy NLP priamo pod taktovkou skúseného profesionála.
Ďakujem.

Ing. Marek Ruzsinszki

kouč

“Petra je našim tretím okom pri hľadaní nie len hlbšieho zmyslu projektu, ale aj nás jednotlivcov v ňom. Prekvapuje ma, ako sa behom chvíle dokáže vnoriť do problematiky a empaticky vcítiť do našich rolí, o čom svedčia trefné otázky, ktorými nás navedie na tú najmenej očakávanú cestu. Ďakujeme.

Ing. Dominik Orfanus PhD.

CEO, Benjamin Button

Peťa mi otvorila oči a odštartovala ma do vyššej dimenzie aktívneho plánovania. Pomohla mi zorientovať sa v priestore a v čase, tak že sa mi zrazu začali plniť moje ciele. Pod jej vplyvom som zmenil neproduktívne na produktívne. Ďakujem.

Ing. Michal Červinka

konateľ spoločnosti, Leanea s.r.o.

„Aha moment“ bol určite moment, kedy som si uvedomila, že môžem ovplyvniť takmer všetky veci okolo mňa a že len na mne záleží, nakoľko sa nechám len unášať, alebo nakoľko budem sama „kormidlovať“. Určite by som každému odporúčala koučovanie. Každý z nás má svoje zaužívané stereotypy a zmena sa nám zdá nemožná. Práve pri koučovaní človek nájde aj iné cesty. Milá Peťka, aj napriek tomu, že to pre mňa bola neľahká situácia, vďaka Vám už vidím svetlo na konci tunela. I keď je to pre Vás práca, je vidno, že ju robíte so srdiečkom, inak by som z toho nemohla mať tak dobrý pocit, ako mám. Ďakujem za všetko.

Ing. Zuzana Nýblová

Payroll accountant, HR & Office coordinator, Danone

Lode v prístave sú v bezpečí, no boli postavené na niečo iné. Ak sa aj Vy rozhodnete vyplávať z toho svojho, som presvedčený o tom, že Petra Vám svojou odbornosťou a profesionálnym prístupom naženie vietor do plachiet.

Ing. František Valent

Frantisek Valent, s.r.o.

Čas strávený s Petrou bol veľmi príjemný a užitočný. Napriek tomu, že ma „nútila“ do rôznych predstáv a situácií, bol to veľký relax, povzbudenie a najmä sebapoznanie. Techniky sú fajn a dokážu v ťažkej chvíli pomôcť, ale musíte mať šťastie stretnúť toho správneho človeka. Nebojte sa otvoriť svoju myseľ a svoje pocity a hovoriť o nich, nájdite si čas a človeka ktorému dôverujete napriek tomu, že ste ho predtým nepoznali. Verte mu a buďte k sebe úprimní. Možno budete prekvapení čo sa o sebe dozviete.

Ing. Soňa Trnavská

Accounting and Internal control manager, Danone

Niekedy sa ocitnete na rázcestí, a neviete, ako ďalej, či už v pracovnom, alebo v súkromnom živote. Petra vám pomôže usporiadať si myšlienky, pochopiť, čo skutočne v živote chcete a ukáže vám, ako to dosiahnuť. Realizácia zmeny je potom na vás, ale správny „návod“ je prvým krokom k tomu, aby táto zmena bola úspešná.
Mgr. Lenka Bartová

marketingový manažér, DÔVERA zdravotná poisťovňa, a. s.

O koučingu netreba rozprávať, treba ho jednoducho vyskúšať. Profesionálny koučing vám pomôže zlepšiť schopnosti a výsledky v čomkoľvek chcete. A Petra je profesionál. Ďakujem.

Ing. Vladimír Kuriš

manažér

Peti, stretnutie a práca s tebou mi ukázali, že je možné nájsť riešenia a odpovede v každej oblasti života. Stačí len „chcieť“ niečo urobiť, pochopiť, alebo zmeniť! Ďakujem za tvoju trpezlivosť a podporu.

Ing. Jana Kaššová

podnikateľka, kouč

Setkání s Petrou pro mne znamená příležitost pro aktualizaci v definování prioritních oblastí v životě. Je vždy inspirativní, motivující, příjemné a především výstupy z něj dlouhodobě udržitelné.

Petr Koubek

podnikateľ

Stretnutia s Petrou upevňujú dôveru v môj osobný potenciál a to mi pomáha vo vytrvalosti investovať do výsledku, o ktorý sa snažím. Prvé stretnutia boli pre mňa velmi inšpiratívne, nedočkavo som sa tešila, kedy budem môcť poznatky zo stretnutí aplikovať v praxi. A v súčasnosti mám za sebou prvé hmatateľné výsledky. Ďakujem a teším sa na ďalšie stretnutia.

Mgr. Lenka Čepelková

špecialista kvality, T-Com

Spolupráca s Petrou je na profesionálnej úrovni, o čom svedčia aj medzinárodné certifikáty. Individuálny prístup ku klientovi pomôže ujasniť priority a nájsť riešenia, ktoré v zažitom stereotype našim pohľadom nevidíme. Cieľom každej firmy aj jednotlivca je zvýšenie efektivity a jednoduchšie dosahovanie cieľov. Petra vám ukáže k nim najrýchlejšiu cestu.

Ing. Miroslav Tomašovič

obchodný manažér